774 509 555 info@press-media.cz

Práce v obchodě přes pracovní agenturu je oblíbeným řešením při hledání brigády

Najít práci nebo brigádu není vůbec snadné. Možnosti jsou dneska velmi široké, ale dostat se na vysněné místo stojí většinu lidí hodně námahy a je potřeba vytrvat. Variantou, jak najít „flek“, je pracovní agentura, kterou využívají hlavně studenti, není ale rozhodně určena jen pro tuto skupinu lidí. Je jich mnoho, některé spolehlivé, jiné méně, proto je dobré dát na reference a dobře si zjistit informace a podmínky spolupráce.

Žirafa.cz

Brigáda, práce

Brigáda a práce v obchodním řetězci

Pracovní agentura Žirafa.cz spolupracuje s těmi nejvýznamnějšími obchodními řetězci u nás, a proto s ní snadno získáte brigádu v obchodě. Ta je ostatně nejoblíbenějším a nejčastější formou brigád pro studenty nebo třeba maminky na MD nebo důchodce. Práci v maloobchodě ale můžete získat i jako „full time job“, pokud budete chtít. Samozřejmě, v nabídce jsou i jiné typy brigád a prací, než ty v obchodních řetězcích.

Výhody práce v obchodě

Výhodou práce v obchodě je to, že ji zvládne téměř každý bez nutnosti nějaké odborné kvalifikace. Většinou se jedná o doplňování zboží, jeho vybalování, etiketování, nebo činnost na pokladně. Nic, co by bylo pro většinu z nás prací snů, ale zároveň to není vůbec brigáda špatná a mnoho lidí může poměrně hodně bavit.

Práce ihned nemusí být problém

Pokud si opravdu chcete přivydělat peníze, není problém najít práci ihned. Žirafa.cz má neustále „v rukávu“ desítky nabídek, takže pokud nejste líní, můžete jít do práce třeba už další den. Záleží samozřejmě na to, kde bydlíte, ve velkých městech je nabídka širší a možností daleko víc.

Výhody práce přes pracovní agenturu

Jaké jsou výhody, když začnete pracovat přes spolehlivou pracovní agenturu, oproti situaci, kdy jste si našli brigádu sami? Všechny formality a potřebná administrativa nespočívají na vašich bedrech, zařídí je agentura. Žirafa.cz nabízí zálohy po odpracovaném týdnu, dobré platové ohodnocení, pojištění odpovědnosti, příspěvky na dopravu a další bonusy, základem je férové jednání, které oceníte určitě nejvíce.

www.nejlepsibrigady.cz

 

 

Tiskové Zprávy