774 509 555 info@press-media.cz

Dia Strava

StyleMag je známá především diabetikům, ovšem rozhodně neplatí, že by se touto – chcete-li dietou – museli stravovat pouze oni. Onemocnět cukrovkou rozhodně není žádný med a možná už jen z toho důvodu, že najednou musíte omezit vše sladké. Buďme k sobě upřímní – přestat ze dne na den mlsat oblíbené chuťovky je pro každého pořádnou prověrkou sebekontroly. My jsme se na dia stravování rozhodli v dnešním článku zaměřit a přinášíme vám hned 3 rozumné důvody, proč si dia stravu zamilovat. Rozhodně si následující řádky nenechte ujít – i kdyby jen ze zvědavosti!

Důvod první: Dia strava = jediná strava

Pokud onemocníte cukrovou, stane se pro vás dia strava neodmyslitelnou součástí vašeho života. Hned první důvod, proč se jí nebránit, je proto velice jednoduchý: stane se pro vás jedinou možnou stravou, kterou budete muset ve svém vlastním zájmu dodržovat. Už právě proto není na místě si ji jakýmkoli způsobem znechucovat nebo si k ní vytvářet odpor. Byli byste totiž jen sami proti sobě, nemyslíte?

Důvod druhý: I dia strava může být chutná

Jestliže vám dia strava přijde chuťově nudná a nezajímavá, je ten nejvyšší čas tento pohled změnit. Možná si ji jen zbytečně haníte a nesnažíte se na svém jídle najít něco pozitivního. Mnoho lidí tak o dia stravování mluví hned v začátcích diety, kdy musí přejít z klasického vyvařování na vyvařování bez použití cukru a jiných dobrot. A teď ruku na srdce: neskrývá se vás odpor k této dietě právě v tomto důvodu?

Důvod třetí: Vařte tak, aby vás to bavilo

Do třetice všeho dobrého – pokud se naučíte dia stravu milovat, příprava dietních jídel vás rázem bude bavit. Stačí jen zapojit fantazii, nemusíte se přeci striktně držet několika receptů a ty neustále opakovat. I dia strava může být pestrá a vy si tak můžete připravit skutečné laskominy, po kterých se budete olizovat až za ušima.

 

 

 

 

Dia strava

Dia strava

www.coolcook.eu

www.mlsamibezvycitek.eu

Tiskové Zprávy