774 509 555 info@press-media.cz

Dia strava může být velmi lákavá a chutná

V České republice je více než milion léčených diabetiků, a také mnoho těch, kteří o své nemoci neví. Zaměření se na správnou stravu je pro cukrovkáře klíčové, ale prospěje každému. Diabetická dieta nemusí být symbolem pro odříkání, hladovění a jídlo bez chuti. Naopak. Vsadit můžete na vyvážený pestrý jídelníček, který vás začne bavit. Díky menu CoolCook si ani nepřipustíte, že máte nějaké omezení. Toto chutné a zdravé jídlo do firem je vhodné i pro diabetiky a lidi s dalšími dietetickými omezeními, jelikož je připravováno podle nejnovějších zásad zdravého stravování. Dia strava vás začne bavit.

Zhubněte nenásilně a zdravě

U cukrovky je velmi důležité upravit tělesnou hmotnost. K tomu nejsou vhodné žádné nesmyslné diety. Díky vyvážené stravě, snížení příjmu energie a moderním dia potravinám půjde hubnutí skoro samo. Pokud se vám to podaří, výrazně snížíte rizika, která diabetes přináší, a v některých případech se můžete cukrovky zhubnutím i zbavit. To už je pořádná motivace! Jídlo do firem  vám v tomto kroku pomůže. A nebojte, i na mlsání dojde, třeba ve formě dia dortů a jiných nízkokalorických dezertů, které jsou nejen zdravé, ale také opravdu skvěle chutnají.

Menu obdržíte den předem

Možná vás překvapí, co všechno zdravé menu obsahuje. Poznáte nové potraviny a kombinace chutí. Zdravé jídlo do firem může být zábava. Dopřejte si pět jídel denně s optimálním energetickým příjmem, na míru upravených vašim potřebám, bez výčitek a starostí. Obdržíte je den předem, a doprava po Praze je dokonce zdarma. Pokrmy úhledně zabalené do praktických krabiček, s detailním popisem, si uložíte do lednice, a před konzumací je stačí vyndat, případně ohřát. Uvidíte, že vám vaši dia stravu ještě budou kolegové závidět.

Cool Cook CZ, s.r.o.

www.mlsanibezvycitek.eu

Tiskové Zprávy