774 509 555 info@press-media.cz

Autopůjčovna nových vozů Mercedes za nízké ceny

Potřebujete si zapůjčit vůz na delší dobu? Vhodnou alternativou je dlouhodobé zapůjčení vozu bez nutnosti svazovat se na několik let, které vyřešíte za pomoci flexibilního operativního leasingu a ukončení leasingu bez poplatků.

Autopůjčovna

Autopůjčovna

Autopůjčovna nových vozů Mercedes

Proč si půjčit vůz za pomoci flexibilního operativního leasingu?
Půjčit si můžete nové vozy Mercedes za velmi nízké ceny. Potřebujete reprezentativní vůz pro svou firmu? Vyzkoušejte operativní leasing. Vůz vám navíc bude přistaven kdekoliv v Praze podle vašeho požadavku. V ceně pronájmu je zahrnuto kompletní pojištění vozu.

Flexibilní operativní leasing vám umožní zapůjčit si vůz na čtyři měsíce, kdy po této době lze smlouvu bez poplatku ukončit nebo naopak prodloužit. Nechcete-li se svazovat operativním leasingem nebo kupovat každou chvíli nové auto, využijte autopůjčovnu nových vozů Mercedes.
Za poskytnutí vozu hradíte vratný deposit ve výši 10 000 Kč. Zapomeňte na drahé akontace a užijte si výhodné nabídky pronájmu luxusního vozu Mercedes na dlouhou dobu.

Jaké auta jsou v půjčovně k dispozici?

V autopůjčovně si lze zapůjčit nové vozy Mercedes Benz nebo mírně jeté, s maximálním stářím 6 měsíců, s automatickou či manuální převodovkou. Součástí výbavy vozu je klimatizace, navigace a park pilot, vyhřívaná sedadla a česká dálniční známka. Maximální nájezd vozu je 20 000 km.


Víte, jak důležitá je pojistka na auto?


Nabídka pronájmu vozu je vhodná pro mezinárodní firmy i OSVČ, kteří potřebují denně své auto. V případě potřeby smlouvu kdykoliv ukončíte nebo si po čtyřech měsících půjčíte vůz nový. Rezervace pro vás je vyřízena opravdu rychle, aby jste mohli mít k dispozici vůz podle svých potřeb.

Pro získání konkrétní cenové nabídky kontaktujte car2move, případně se podívejte na www.car2move.cz.

Tiskové Zprávy